Rýchly kontakt: +421 56 64 317 11 | e-mail: info@lukacek.sk

Štítky na zákazku

Výrobné štítky / CE

Výrobné štítky / CE. Tento typ štítkov sa používa na označenie informácií o stroji, ako je sériové číslo, alebo akákoľvek iná certifikačná informácia. Potlač na eloxovanom hliníku je úplne odolná voči vonkajším vplyvom počasia, ani ju nie je možné zmazať pomocou použitia chemikálií. Štítok môže byť pripojený buď presne vyvŕtanými úchytmi alebo silnou lepiacou páskou na kovy.

Schémy / Panely

Ovládacie panely / Predné panely / Schémy alebo displeje na panely stroja slúžia pre kompletnú spoluprácu s riadením stroja. Pre maximálnu odolnosť voči opotrebovaniu , sú predné panely vytlačené na eloxovanom hliníku, takže farba je uzavretá vrstva v kyslíku, odoláva akémukoľvek vonkajšiemu poškodeniu.  Ovldacie panely a štítky robíme aj na nerez. 

Gravírovanie & Laserové vypaľovanie

Gravírovanie / Laserovanie / Frézovanie je spôsob rezania do hliníkového plechu, nerezovej ocele, medi, mosadze, alebo nejakého kovu, zvyčajne na vyznačenie firemného loga alebo čísla sériového typu výrobku. Tvorí sa vysokorýchlostným gravírovacím strojom, po opatrnom meraní s grafikom, neskôr môžu byť farbené. 
Laserová technika nezahŕňa použitie atramentových farieb, pretože laser pôsobí priamo na akýkoľvek kov alebo iný priemyselný materiál.

Polykarbonát a Hliník / Plnenie živicou

Polykarbonát a hliník / Plnenie živicou tzv. Zrkadlová tlač, pri ktorej sa potlač zrealizuje na zadnú stranu polykarbonátovej fólie, čím zaručí odolnosť a trvanlivosť. Pre zvýšenie stability umiestnenia sa často prichytávajú na hliník.

Inštalačné krabice pre priemysel

Elektroinštalačné skrinky, krabice pre priemysel, vyrobené z hliníka, vieme vyrobiť presne na klúč, podľa predvolených parametrov zákazníka (napr. montážne otvory, rôzne výseky, káblové priechody, atď. s akýmkolvek plnofarebným dizajnom). 

Informačné firemné tabule

Informačné firemné tabule. Na prezentovanie firiem alebo inštitúcií, tlač na hliník je známy pre svoju najsilnejšiu trvanlivosť a vynikajúci vzhľad. Môže byť pripojený buď presne vyvŕtanými úchytmi alebo silnou lepiacou páskou pre kovy.